Розвиток галузі бджільництва в центрі онлайн форуму з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та с/господарства

Сьогодні, 13 березня під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького у форматі відеоконференції відбувся форум на тему: «Розвиток галузі бджільництва»

Участь у форумі взяли представники департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, члени громадських спілок, організацій, товариств пасічників.

В межах онлайн форуму обговорили актуальні питання щодо взаємовигідної співпраці аграріїв з пасічниками, алгоритми здійснення державного нагляду і контролю у сфері застосування засобів захисту рослин та ветеринарної медицини, спрощення реєстрації пасік. Також поспілкувались про  проект гігієнічних вимог до пасік, стан ринку та пошук нових можливостей для продукції бджільництва, підготовку кваліфікованих кадрів у галузі бджільництва, наукове забезпечення галузі бджільництва та державну підтримку галузі бджільництва.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*