Розвиток дорожньої інфраструктури є пріоритетним напрямком роботи ЛОДА, – Ірина Гримак

У середу, 23 вересня, у Львівській торгово-промисловій палаті відбувся Міжнародний форум “Місто. Транспорт. Екологія”. На заході обговорили перспективи та можливість щонайширшого застосування екологічного транспорту й питання міської інфраструктури.

Віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд відзначив актуальність теми для Львова, адже місто є чи не єдиним виробником електротранспорту в Україні. “Сьогодні електротранспорт активно популяризується, – зауважив Володимир Коруд, – і хоча електромобілі та електробуси не є масовими, але вони є нашим майбутнім”.

У своєму виступі заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак зазначила, що розвиток регіону і міст загалом залежить насамперед від дорожньої інфраструктури та дорожнього господарства. Ці фактори дають розвиток як територіям області, так і економіці загалом. Також вони забезпечують комфорт для населення. “А комфорт починається тоді, коли ми з вами сідаємо в автомобіль чи зручний міський транспорт, коли йдемо по освітленій вулиці, коли нам зручно перейти дорогу”, – додала Ірина Гримак.

Ірина Гримак відзначила співпрацю ЛОДА із корпорацією “Електрон”, адже це львівське підприємство відоме не тільки на загальноукраїнському, а й міжнародному рівні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*