«Розвинена транспортна інфраструктура – передумова економічного зростання», – Олег Синютка на Форумі місцевого розвитку

В межах III Форуму місцевого розвитку, який триває у Трускавці, відбулась панельна дискусія “Транспортна інфраструктура як передумова регіонального розвитку”, в межах якої голова Львівської ОДА Олег Синютка порушив питання впливу якісної транспортної мережі на розвиток економіки області.

“Сьогодні успішними є тільки ті регіони, які мають розвинену транспортну інфраструткту. Окрім того, що це є передумовою для розвитку всіх галузей, це є драйвером самого економічного зростання. Продуктивність праці в транспортній сфері є найвищою серед усіх галузей, що представлені в економіці Львівщині. Транспортна інфраструктура повністю в усьому спектрі представлена в області. Транспорт – це не лише дороги і перевезення, це ще трубопроводи, яких 30 тисяч км на Львівщині. Це величейзний ресурс, який теж впливає на розвиток регіону”, – наголосив Олег Синютка.

Під час дискусії також обговорили митний експеримент, втілення проекту Go Highway та наймасштабнійший інвестиційний проект у залізничній галузі  – Бескидський тунель.

“Українська держава дуже багато втратила, коли дозволила пропустити поза межами країни світові транспортні коридори, і важливо поставити питання так, щоб Україна не залишилась поза транпортними коридорами. Важливо, що ми реалізували масштабний проект – Бескидський тунель. Це дало вдвічі збільшити потік вантажів і це відповідь тим, хто не розуміє, що в Україні змінилось за три останніх роки “, – зазначив Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*