Розширене засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення Шостих Всесвітніх Бойківських фестин.

 

19875683_840030582841434_6529934918393197070_n

Exif_JPEG_420

Сьогодні, 24 липня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький провів розширене засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення VI Всесвітніх Бойківських фестин.

На нараді обговорювалися головні організаційні моменти, зокрема: безпека гостей та учасників фестивалю, забезпечення транспортом, перевезення до місць проведення різноманітних заходів, поселення та харчування гостей свята, облаштування Співочого поля, де відбудеться заключний гала-концерт за участі кращих аматорських художніх колективів і заключний концерт-огляд з лабораторії фольклорних ансамблів та окремих професійних і самодіяльних виконавців. Організатори свята також зазначили, що під час проведення фестин на Співочому полі  заборонено продаж алкогольних напоїв, заїзд автотранспорту дозволено тільки для спецавтомобілів, а для гостей будуть відведені спеціальні безпечні місця для паркування. В ході наради було проговорено і ряд інших важливих організаційних моментів та дано ряд доручень, а також домовлено про проведення щоденних нарад з вирішення проблемних питань різних напрямків.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*