Розроблення стратегії розвитку територій уздовж кордону України та Польщі обговорили на нараді

У середу, 4 грудня, відбулася нарада з питань розроблення інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі.

До цього процесу залучено не тільки Львівську і Волинську, а й Закарпатську область, оскільки є зацікавлення щодо налагодження логістичної інфраструктури з Підкарпатським воєводством Польщі, формування нових транскордонних зв’язків.

Першим етапом було розроблення проекту узгодження картографічної основи і виділення меж прикордонного регіону, створення гео-інформаційної моделі, аналіз даних містобудівного та господарського розвитку. Також здійснено обґрунтування розміщення на території прикордонного регіону нових індустріальних парків, технопарків, логістичних центрів, інших територіальних форм економічного розвитку.

Під час другого етапу розробили схему транспортної інфраструктури прикордонного регіону в ув’язці з розвитком міжнародних транспортних кордонів, визначених Генеральною схемою планування території України та міжнародними програмами просторового розвитку. Визначили й оптимальні місця створення нових пунктів пропуску через державний кордон. Було здійснено оцінку стану навколишнього природного середовища прикордонного регіону та визначено ключові заходи з його охорони.

В ході обговорення третього етапу учасники наради проаналізували результати першого та другого етапів реалізації проекту, представники «ДІПРОМІСТО» представили проект третього етапу його реалізації, цілі і завдання в контексті реформування законодавчої бази просторового планування та євроінтеграції.

Йшлося також про розвиток туризму та рекреації в прикордонному регіоні, стан навколишнього природного середовища тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*