Розпочинаються обласні змагання з бадмінтону за програмою Спортивних Ігор Львівщини

У суботу, 17 лютого, відбудуться команді змагання з бадмінтону у межах ХХVІІ обласних комплексних Ігор Львівщини серед збірних команд районів області, міст обласного значення та ОТГза програмою: ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та VI спортивних ігор серед людей з інвалідністю.

Змагання триватимуть у спортивному залі обласної ДЮСШ (м. Львів, вул. У. Самчука, 8).

Приїзд та реєстрація команд 17 лютого (спортивний зал Обласної ДЮСШ, м. Львів, вул. У. Самчука, 8).

Урочисте відкриття змагань о 10:50 год. Початок змагань об 11:00.

У змаганнях беруть участь збірні команди районів області, міст обласного значення та ОТГ. До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками.

Склад команди:

дорослі: 2 чол. та 1 жін. (2000 р.н. та старші);
ветерани: 2 чол. та 1 жін. (1978 р.н. та старші);
спортсмени з інвалідністю з вадами слуху: 2 чол. незалежно від статі;
2 представники.

Загальне керівництво здійснює управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», обласна асоціація ветеранівспорту та федерація бадмінтону Львівщини. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія, затверджена ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх».

Команди переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями та кубками.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*