Розпочинається Чемпіонат району з футболу серед дорослих команд

Цьогоріч до участі в змаганнях зголосилися команди з сіл Либохори, Верхнього Висоцького, Бітлі, Борині, Верхньої Яблуньки, Верхнього Турова, Боберки, Ластівки, Явори, Шум’яча,  Прислопа, Вовчого та міста Турки.

Як і в попередні роки, сформовано дві групи. Команди в групах зіграють двоколовий турнір, за підсумками котрого до осінньої фінальної частини вийдуть по чотири кращі колективи. А вже в поєдинках на виліт буде визначено чемпіона, срібного та бронзового призерів району сезону 2018 року.

Як і в змаганнях юнацьких команд, стали жорсткішими вимоги щодо організації та проведенні поєдинків і дорослих колективів:
• Всі поєдинки чемпіонату розпочинаються о 15.00. За домовленістю обидвох команд та повідомленням ФФТ за три дні до початку поєдинку, можлива зміна в початку гри.
• Поле для гри повинне бути підстрижене, прибране та мати розмітку. На воротах повинні бути сітки. Якщо дані вимоги не дотримані, поєдинок не розпочинається, а команді, котра не забезпечила підготовку поля, зараховується технічна поразка. Команда гостей зобов’язана надати фото та відеоматеріали, що підтверджують неготовність поля до гри.
• Право на суддівство в грі надається представнику гостьової команди (список арбітрів чемпіонату буде оприлюднено ФФТ). В разі, якщо гостьова команда не може представити акредитованого ФФТ арбітра, суддівство здійснює представник команди господарів (якщо він має відповідний дозвіл від ФФТ).
• Після завершення першого кола чемпіонату буде проведено семінар-навчання для всіх заявлених арбітрів, за підсумками якого буде відібрано кращих суддів для обслуговування поєдинків чемпіонату. Для підтвердження посвідчення арбітра явка на семінар-навчання обов’язкова.
• Перед початком поєдинку повинен бути заповнений протокол гри. Після завершення поєдинку фотокопія протоколу на протязі однієї доби повинна бути надіслана керівництву ФФТ. Без заповненого та надісланого протоколу поєдинку жодні скарги та протести НЕ розглядаються.
I-тур, неділя, 10 червня 2018 року.
ФК «БОРИНЯ» – ФК «ВЕРХНІЙ ТУРІВ»
ФК «ЯВОРА» – ФК «ЛІТМИР» (Присліп)
ФК «ЛАСТІВКА» – ФК «КАРПАТИ» (Турка)
ФК «ВЕРХНЯ ЯБЛУНЬКА» – ФК «СЯН» (Боберка)
ФК «БІТЛЯ» – ФК «ВЕРХОВИНА» (В.Висоцьке)
ФК «ШУМ’ЯЧ» – ФК «ДНІСТЕР» (Вовче)
ФК «БЕСКИД» (Либохора) – вихідний
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*