Розпочався відбір в межах Всеукраїнської акції «Диво-дитина

Розпочався процес відбору кандидатів на відзначення в межах Всеукраїнської акції «Диво-дитина», що була започаткована у 2009 році й щороку відзначає найобдарованіших дітей віком від 4 до 13 років.

Основною метою акції є пошук, відбір, нагородження та відзначення найталановитіших та найобдарованіших дітей України у п`яти номінаціях:
1)    Найрозумніша дитина;
2)    Найспортивніша дитина;
3)    Найтворча дитина;
4)    Найдивовижніша дитина;
5)    Найгероїчніша дитина.

Премія вручається за висновками експертів дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.
Кожен рік участь беруть близько 3000 дітей з усіх областей України.

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України, а також Київською міською державною адміністрацією.

Детальна інформація про  Всеукраїнську премію «Диво-дитина» умови участі та анкета – на офіційному сайті http://divo-dutuna.com/

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету учасника, підготувати пакет відзнак, грамот, нагород, дипломів, відео-сюжетів, свідоцтв тощо, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження та відіслати до 15 березня 2015 року на адресу організаторів акції: ТОВ «Премія «Диво-дитина», 03186, м. Київ, вул. авіаконструктора Антонова, 5-б, оф.712.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*