Розпочався щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

скачанные файлыСектор житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Турківської районної державної адміністрації інформує, що 28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України розпочався щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм району.

Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм району, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної та правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадських екологічних ініціатив.

Про більш детальну інформацію щодо Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» звертатися до  сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Турківської районної державної адміністрації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*