Розпочався призов на строкову військову службу

images (1)З 5 травня 2016 року, відповідно до ст.15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та відповідно до Указу Президента України від 29.03.2016 року №122/2016 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу та у 2016 році” розпочався призов на строкову військову службу.

На строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров’я до військової служби у мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову службу. Термін строкової служби складає: для осіб з вищою освітою  – 12 місяців, без вищої освіти – 18 місяців.

За жодних умов військовослужбовців, яких призиватимуть на строкову військову службу, залучати до антитерористичної операції не будуть.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Турка, вул.Січових Стрільців, 9 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату самостійно в десятиденний термін з дня початку призову та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Турківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

Як не прикро, але сьогодні серед юнаків не відчувається прагнення не те, що служити в війську, але, навіть, з’являтися по виклику у військовий комісаріат для проходження призовної комісії, тим самим ухиляючись від призову.

Повідомляємо, що матеріали на призовників, котрі не з’явилися  у військовий комісаріат, будуть передані в органи НП та прокуратуру і вони будуть притягнуті до адміністративної (ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає, що неявка на виклик до військового комісаріату без поважних причин тягне за собою накладення штрафу) та кримінальної (ст. 335 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу, що карається обмеженням волі на строк до трьох років) відповідальності.

Нагадуємо, що служба в армії відкриває перед юнаками певні перспективи по майбутньому працевлаштуванні, зокрема в державних силових структурах.

 

Військовий комісар

Турківського районного військового комісаріату

підполковник                                  Р.В.КОСМАН

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*