Розпочав роботу українсько-польський проект, покликаний покращити сервіс та безпеку туристів у Карпатському регіоні

У січні 2013 року стартував проект «Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів», який реалізовують в межах програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

Його головним завданням є забезпечення умов для гармонійного розвитку туризму у Карпатському регіоні та налагодженні співпраці між українськими та польськими організаціями в цій галузі. Також в межах проекту планують підготувати кадри для пошуково-рятувальної служби та туристичного супроводу у Карпатському регіоні, а українська сторона має за мету перейняти досвід у польських колег у створенні громадських пошуково-рятувальних пунктів (ГПРП) для надання допомоги туристам і місцевим жителям регіону під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Додамо, що для покращення внутрішньої організації та взаємодії між партнерами проекту третього січня у Львові було організовано та проведено зустріч партнерів, на якій створили транскордонні органи управління проектом.

Довідка:

Ініціатором проекту є ГО «Асоціація Гірських Провідників «Ровінь». У 2009 році проект подали на розгляд спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013». Тут він отримав підтримку незалежних експертів та був рекомендований до співфінансування з коштів Європейського Союзу. Реалізовуватимуть проект на території Львівської області (Україна) та Підкарпатського воєводства (Польща) впродовж 2013 та 2014 років.

Партнерами проекту є Львівська обласна контрольно-рятувальна служба туристсько-спортивної спілки України, Польське туристично-краєзнавче товариство (відділ ім. Др.М.Орловіча в Перемишлі), Львівська асоціація розвитку туризму та Гірський добровільний загін рятування «Група Бещадська».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*