Розпочато роботу XLII сесії Турківської районної ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сьогодні, 17 вересня, в залі засідань районної ради проходить XLII сесія Турківської районної ради VІІ скликання з таким порядком денним:

 1. Про причини відсутності депутатів районної ради на позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 2. Про результати розгляду депутатських запитів поданих на позачергових сесіях Турківської районної ради VІІ скликання.
 3. Звіт голови Турківської районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень за 8 місяців 2020 року.
 4. Звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 8 місяців 2020 року.
 5. Звіт голови Турківської районної державної адміністрації про використання коштів резервного фонду районного бюджету впродовж 8 місяців 2020 року.
 6. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району за перше півріччя 2020 року.
 7. Про хід виконання Програм розвитку установ та організацій Турківського району впродовж 8 місяців 2020 року.
 8. Про хід виконання мікропроектів – переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки.
 9. Про реорганізацію КНП «Турківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Турківської районної ради шляхом поділу частини структурних підрозділів і їх перехід в структуру КНП «Боринська районна лікарня» Турківської районної ради.
 10. Інформація заступника директора КНП «Турківська ЦРЛ» П.Ігнацевича про проведення протиепідемічних заходів у медичному закладі в розрізі його підрозділів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
 11. Про звернення депутатів Турківської районної ради.
 12. Різне.

В роботі сесії беруть участь голова райдержадміністрації Віталій Бабяк, депутати Турківської районної ради, керівники управлінь та відділів Турківської райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*