Розпочато прийом заявок на отримання співфінансування проектів МТД

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголосили про початок прийому заявок на отримання співфінансування з обласного бюджету для проектів та програм міжнародної технічної допомоги (МТД) у Львівській області у ІІІ кварталі 2016 року.

Подача заявок на отримання співфінансування проектів та програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області у ІІІ кварталі 2016 року передбачена рішенням обласної ради від 26 квітня 2016 №160 “Зміни до рішення обласної ради від 17.03.2015 № 1327 “Про затвердження Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2015 – 2018 роки”.

Подавати заявки можуть органи місцевого самоврядування усіх рівнів; місцеві органи виконавчої влади; організації (підприємства), які уповноважені органами місцевого самоврядування (місцевими органами виконавчої влади), діють від їхнього імені та є виконавцями (співвиконавцями) проекту.

Заявники подають пакет документів на адресу департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації: вул. Винниченка, 18, каб. 113, м. Львів, 79000; телефон: (032) 261-30-78; електронні адреси: ums.loda@gmail.com, ic-ita@loda.gov.ua, mtd@loda.gov.ua.

Усі документи обов’язково підписує керівник організації-заявника.  Документи подаються в електронній та паперовій формах.

Реєстрація запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області у ІІІ кварталі 2016 року відбуватиметься до 31 серпня 2016 р, щоденно, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 год.

Із Порядком співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету можна ознайомитися тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*