Розпочалась навчальна програма із профорієнтації та наставництва для молоді Львівщини

На Львівщині розпочався довготривалий проєкт «Програма профорієнтації і наставництва для молоді», який реалізовує громадська організація «Українська спілка учасників АТО» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Основна мета проєкту – виховання та адаптація в суспільстві підлітків, особливо з кризових категорій та молоді  з інвалідністю, шляхом формування свідомого ставлення до вибору професії, ознайомлення з різними видами професійної діяльності та виховання відповідального ставлення до роботи та самозайнятості через залучення до зайняття спортом та суспільно важливих проектів.

На учасників чекають спортивні та інтелектуальні ігри, майстер-клас з приготування рибної юшки, рибальства, орієнтування на місцевості, а також спілкування з учасниками АТО на різноманітні патріотичні теми.

Для підвищення спортивного інтересу підлітки змагатимуться у ловлі риби, за що отримають заохочувальні призи.

Зокрема, під час реалізації проєкту будуть присутні професійні спортсмени, які дадуть рекомендації щодо занять спортом і ведення активного способу життя, а при бажанні залучають відвідувати спортивні секції.

Нагадуємо, що захід «Програма профорієнтації і наставництва для молоді» реалізовується в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*