Розпочала роботу комісія щодо проведення конкурсу для дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій

Розпочала роботу комісія з питань проведення  конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області на 2020 рік.

У 2020 році на розгляд конкурсної комісії  подано 25 проєктних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства.

Загалом участь в обласному конкурсі проєктів прийме 17 громадських організацій.

Цьогоріч, пріоритетними завданнями для реалізації проєктів (програми, заходи) було визначено наступні:

1. Реалізація міжнародних конвенцій та відзначення пам’ятних дат – 2 проєкти;

2. Надання послуг з соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації –  9 проєктів;

3. Інформаційно-просвітницькі заходи – 7 проєктів;

4. Організація дозвілля – 7 проєктів.

Варто зазначити, що бюджет конкурсу у 2020 році складає 400 тис. грн.

Відкритий захист проєктних пропозицій Комісією заплановано провести 06 серпня 2020 року о 14:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Митрополита,10, каб 312.

Довідково:

Порядок проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області, затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.03.2019 № 190/0/5-19.

Склад комісії з питань проведення  конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області на 2020 рік затверджено розпорядженням голови від 28 липня 2020 року                  № 568/0/5-20.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*