Розфарбували мости в синьо-жовтий прапор

Всеукраїнська акція «Розфарбуй Україну» знай­шла своє продовження і в нашому місті. В синьо- жовтий колір місцеві пат- ріоти-ентузіасти розфар­бували мости через річку в Турці.

Ініціатор заходу – підприє­мець, мешканець нашого міста Станіслав Гольцев. Він і кинув через Інтернет кличрозфарбувати мости, роз­містив інформацію на сайті «Турка-перлина  Карпат», показав зразок,  як би це мало виглядати. Ідею підтримав молодий турківчанин Юрій Локотош і взяв­ся за втілення її в життя. Він зоорганізував близько 30 молодих людей, які підтри­мали почин Юрія і прийш­ли фарбувати міст. 20 банок фарби виділили підприємці. Крім цього, на мості прикріпили спеціальну скриньку для збору благо­дійних внесків. Таким чином було зібрано 1000 гривень, за які молоді ентузіасти придбали все необхідне для фарбування.

Безумовно, що розфарбо­вані мости прикрасять Тур­ку своїм «патріотичним вбранням» напередодні Дня незалежності та й взагалі просто піднімуть настрій пе­рехожим.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*