Родини загиблих Героїв АТО зустрілись із керівництвом області

Цієї суботи, 6 лютого, влада області зустрілась із членами родин військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. На зустріч із сім’ями Героїв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка вже вкотре скликав усіх керівників районів, соціальних служб, комісаріатів та правоохоронних органів.

Сьогодні в області є 211 сімей загиблих учасників АТО, чимало з яких потребує підтримки та допомоги. Власне для вирішення їх соціальних, медичних, побутових проблем керівник області і започаткував спілкування у такому форматі.

Батьки, дружини та навіть діти полеглих Героїв мали змогу задати найболючіші питання, які їм досі не вдавалось вирішити. Загалом говорили про необхідність матеріальної та фінансової підтримки, складнощі із отриманням необхідних пенсій та виплат, безкоштовних ліків. Вже традиційно присутні учасники АТО скаржились на часті відмови у пільговому проїзді громадським автомобільним транспортом. Також обговорили й питання вшанування загиблих, зокрема йшлось про відкриття меморіальних таблиць, перейменування вулиць.

Окремим питанням розмови стало виготовлення та встановлення пам’ятників на могилах загиблих бійців. За словами директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василя Мартиняка, цьогоріч їх розпочнуть встановлювати вже у травні та мають завершити наприкінці серпня. Він також додав, для тих родин, які вже виготовили такі пам’ятники, виплатять компенсацію.

Варто відзначити, що з часу попередніх двох зустрічей з учасниками АТО та їх сім’ями, які відбулись у грудні та січні, невирішених проблем виникало все менше. Як і тоді, цього разу усі мали змогу отримати відповіді на свої запитання, необхідну консультацію та допомогу.

“Це не остання наша зустріч. Бо я розумію, що за один раз, на превеликий жаль, ми не зможемо вирішити усіх проблем. Я щиро дякую за таку розмову, – наголосив на завершення Олег Синютка. – Я переконаний, що ми дочекаємось того часу, коли невдовзі синьо-жовтий прапор буде на українсько-російському кордоні, над Севастополем та Кримом. Тому саме віра у перемогу повинна нас об’єднати”.

Очільник Львівщини також наголосив, що усі рішення щодо вшанування полеглих Героїв в АТО повинні обов’язково узгоджуватись із їх родинами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*