Роботу пропонують працедавці у пагонах

Яворівський районний центр зайнятості активно співпрацює з районним військкоматом і місцевими військовими частинами з питань добору спеціалістів на контрактну службу до лав Збройних сил. Щоденно ведеться інформаційна та роз’яснювальна робота серед населення, яке звертається за послугами до центру зайнятості.

За участю керівництва в/ч 84623В провели міні-ярмарок вакансій та презентацію актуальних військових професій. Під час групового заходу безробітні віком від 20 до 45 років мали змогу поспілкуватися з силовиками, з’ясувати умови проходження контрактної служби. Також учасники заходу мали змогу побачити будні контрактників, ознайомитися з тим, які військові професії нині найбільш затребувані.

Присутнім розповіли історію створення частини, бойовий шлях підрозділу. Окремо йшла мова про умови прийому на контракту службу, соціально-правовий захист військовослужбовців, медичне, речове та житлове забезпечення. Працедавці переконливо доводили перспективність такого виду трудової діяльності. Під час діалогу виникало багато різних запитань, навіть розгорілася дискусія стосовно стану Збройних сил, стратегії та тактики бойових дій у районах АТО. Трьох учасників заходу зацікавила служба в армії, вони вирішили пройти співбесіду.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*