Робота працівників районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

image-0-02-05-f42af2526b316bca2c0dd73dd11dd62f443e88feb0fcb03cac967f706bc42f08-VЗа період з 3 по 5 травня 2017 року працівниками Турківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді здійснено 9 візитів у сім`ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та демобілізованих учасників АТО, з них:

1 – в м. Турка;

DSCN25664 – в с. Ісаї;

3 – в с. Ільник;

1 – в с. Радич.

Фахівцями складено відповідні акти оцінки потреб сім`ї, з батьками  проведена профілактична робота щодо шкідливого вживання алкоголю та належного виховання дітей та складено подання за результатами DSCN2575обстеження одержування допомоги на дитину одинокій матері, на підставі якого буде скеровано клопотання до УСЗН Турківської РДА про призупинення вказаної виплати.

Крім того,  начальником відділу соціальної роботи – М. Павлик  та фахівцем із соціальної роботи І категорії – Н. Сливар проведено бесіду з учнями  6-9 класів у Радицькій ЗОШ І-ІІ ст. на тему: «СНІД – смертельна загроза людству» з метою інформування дітей про соціально небезпечні хвороби. Даним  заходом  охоплено 19 осіб.

Також провідним фахівцем із соціальної роботи – М. Блажевською  та фахівцем із соціальної роботи І категорії – Т. Сенчишин проведено бесіду з учнями  5-9 класів у Ісаївському  НВК на тему: «Профілактика соціально небезпечних хвороб. Кіберзлочинність у соціальних мережах.» з метою інформування дітей про шкідливий вплив алкоголю та куріння і соціально небезпечні хвороби. Даним  заходом  охоплено 28 осіб.

До даного заходу були залучені працівники ДСНС, які поінформували дітей про безпечне поводження з вогнем.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*