Робота із зверненнями громадян за І квартал 2017 року

???????????????????????????????За інформацією начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Барабаш І.Б. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2017 року», зазначено, що за І квартал 2017 року до райдержадміністрації загалом надійшло 265 звернень громадян.

З них: 82 – з телефонної «Урядової гарячої лінії», 194 – з «Гарячої лінії ЛОДА» (за номером телефону 112), 3 звернення – надіслані для розгляду за належністю з Львівської обласної державної адміністрації, 4 – отримані від депутатів усіх рівнів, 71 звернення – від мешканців району, 11 звернень – отримані на особистих прийомах громадян та ___ – на виїзних прийомах керівництва райдержадміністрації. Відповідно до звернень громадян, розпорядженнями голови райдержадміністрації за І квартал 2017 року надано допомогу на відшкодування витрат на проведення поховання померлих – 11 мешканцям району на загальну суму 35- 200,00 гривень та одноразову адресну допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових проблем –11 громадянам району на суму 17 500,00 гривень.

Слід зазначити, що виконавчими комітетами сільських рад не проводиться належна робота щодо своєчасного розгляду звернень громадян. Наслідком чого став ріст звернень громадян до районної державної адміністрації, на телефонну «Урядову гарячу лінію» та «Гарячу лінію ЛОДА» (112) щодо вирішення питань, які стосуються безпосередньо роботи органів місцевого самоврядування.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*