Робота банківських установ у період карантину – у центрі зустрічі в Львівській ОДА

Ситуацію щодо організації роботи банківських установ в умовах карантину в області, а також утворення черг до відділень банків для отримання пенсій чи сплати комунальних послуг розглянули сьогодні, 23 червня, в межах наради під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Годика.

«Наше завдання забезпечити ефективні протиепідемічні заходи під час роботи банків, а також створити умови для отримання людьми банківських послуг онлайн, не наражаючи їхнє здоров’я небезпеці стоячи в чергах», – акцентував під час розмови Андрій Годик.

Представники найбільших державних банків розповіли про ті протиепідемічні заходи, які здійснюються на постійній основі. Зокрема, про проведення дезінфікуючих заходів, забезпечення засобами індивідуального захисту, а також проведення тестування банківських працівників на коронавірус під час карантину.

Сторони також обговорили можливість реалізації механізму попереднього запису клієнтів за телефоном у банківські відділення з метою зменшення черг на отримання банківських послуг в пікові періоди.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*