Робоча поїздка у населені пункти Турківського району

369В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 16 травня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським відвідали Нижньотурівську  сільську раду, де відбулася зустріч з активом та мешканцями села.

Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації  проінформував   присутніх про основні завдання над  вирішенням яких  працюють   місцеві органи влади, про   стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування  освітньої галузі, медицини і  культури, проблемні питання галузей та  шляхи їх вирішення.  Керівник району наголосив, що постійно   відкритий для спілкування з мешканцями  району.

Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема: ремонт під’їзних доріг траси Львів-Самбір-Ужгород до населених пунктів Нижній та Верхній Турів; ремонт дороги до церкви в Соколиках; святкування 70-річчя операції «Вісла» 28.07 2017 року; перенесення зупинки по трасі Львів-Самбір-Ужгород в Нижньому Турові на паралельну сторону.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*