Робоча поїздка керівництва району

Без названия (1)

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 24 квітня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький спільно з  першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським побували в Ільницькій сільській раді. Проведено зустріч з громадськістю, представниками сільської ради, організацій, закладів та підприємств, розташованих на адміністративній території органу місцевого самоврядування. Зустрічі керівництва району з активом села – найкращий спосіб комунікації з мешканцями району, що сприяє оперативному вирішенню проблемних питань громади.

У ході зустрічі, серед інших, порушувалися та обговорювалися питання стосовно ремонту дороги Турка – Ільник; дотримання графіку руху автобусів; пенсійне забезпечення; зрізання сухих дерев, які загрожують обвалом на житлові будинки та ін..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*