Робоча поїздка керівництва райдержадміністрації

369

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 3 квітня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький спільно з  першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським побували в Либохірській сільській раді. Проведено зустріч з громадськістю, представниками сільської ради, організацій, закладів та підприємств, розташованих на адміністративній території органу місцевого самоврядування. Зустрічі керівництва району з активом сіл – найкращий спосіб комунікації з мешканцями району, що сприяє оперативному вирішенню проблемних питань громад.

У ході зустрічі, серед інших, порушувалися та обговорювалися питання стосовно ремонту дороги В.Висоцьке – Либохора; завершення будівництва Либохорської ЗОШ; будівництво та ремонт народних домів; створення В.Висоцької ОТГ та ін..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*