Робоча поїздка голови РДА Олександра Лабецького в населені пункти району

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 5 червня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький здійснив робочу поїздку у населені пункти сіл Боберки та Шандровця. Очільником району проведено зустріч з громадськістю, представниками Боберківської та Шандровецької сільських рад. Зустрічі керівництва району з активом сіл – найкращий спосіб комунікації з мешканцями району, що сприяє оперативному вирішенню проблемних питань громад.

У ході зустрічі, серед інших, порушувались та обговорювались питання стосовно заповнення вакансії сімейного лікаря амбулаторії в селі Боберка; ремонту дороги Д.Дубовий – Боберка; заміна вікон в початковій школі с. Д.Дубовий; ремонту комунальної дороги по вулиці Прикордонній в с.Боберка; ремонту народного дому в с.Шандровець; проведення водопроводу до Шандровецького НВК імені В.Борути; заміна опалення в Шандровецькій НВК; зрізання сухих дерев, які загрожують обвалом; ремонту комунальної дороги, яка веде до ФАПу та сільської ради в селі Шандровець та ін..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*