Робоча поїздка голови райдержадміністрації у населені пункти району

6398742358888В рамках робочих поїздок у населені пункти району, 23 листопада, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським відвідали Ісаївську сільську раду, де відбулася зустріч з активом та мешканцями села.

Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Питання, які хвилювали місцевих мешканців стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема ремонту дороги Турка-Східниця (Явора-Ісаї), завершення реставрації церкви с.Ісаї та благоустрій території села.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*