Робоча поїздка голови райдержадміністрації по населених пунктах району

images (1)Найболючіші питання громади в районі- це стан доріг та якість пасажирських перевезень. Про це та інше говорили мешканці села Матків, Верхнє Висоцьке на зустрічі з головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким, що відбулася 17 листопада.

Нагадаємо, що на попередній понеділковій скайп-конференції голова облдержадміністрації Олег Синютка рекомендував керівникам районів проводити виїздні зустрічі з мешканцями району та вивчати їх проблемні питання.

Очільник району  зробив виїзд на дорогу Бориня-Мохнате, де продовжуються ремонтні роботи на ділянці 0-5км. В неділю голова облдержадміністрації Олег Синютка особисто проінспектував хід робіт на цій ділянці.
В селі  Маткові, залучивши місцеву громаду, розпочали підсипку відфрезованого асфальту на аварійні ділянки Мохнате-Верхнє Висоцьке. Планується  в найближчі дні разом з громадами завозити річковий гравій і щебінь й по інших селах, які знаходяться вздовж дороги Бориня-Мохнате.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*