Робоча поїздка голови райдержадміністрації Олександра Лабецького в Нижньовисоцьку сільську раду

369

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у середу, 31 січня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в населеному пункті Нижньовисоцької сільської ради. За участю сільського голови Ярослава Ірода та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для села. Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема: поточний ремонт дороги в с.Ропавське; ремонт Нижньовисоцького НВК; буріння свердловини біля Нижньовисоцького НВК; щодо капітального ремонту Народного дому  та ін..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*