Робоча поїздка голови райдержадміністрації Олександра Лабецького в населені пункти району

369

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у середу, 14 лютого, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в населених пунктах Верхньовисоцької та Верхньогусиненської сільських радах. За участю сільських голів та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем. Звертаючись до жителів селів очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Проблеми різноманітні – від матеріальної допомоги малозабезпеченим до підтримки молодіжних спортивних заходів. Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися, зокрема в с.Верхнє Висоцеке : капітальний ремонт кладки через річку Стрий в с. Верхнє Висоцьке; завершення ремонту автодороги Бориня – Мохнате; копання стічних кюветів, встановлення дорожніх знаків в с. Верхнє Висоцьке; не сплата податків за нерухомість; виконання програми «Доступні ліки» через аптеку у с. Верхнє Висоцьке; перекриття даху Верхньовисоцького НВК.

Жителями с.Гусне : берегоукріплення дороги (зсув) у с. Верхнє Гусне; капітальний ремонт Народного дому в селі Верхнє Гусне; відновлення автобусного маршруту Турка – Гусне в обідній час; щодо заповнення вакансії сімейного лікаря амбулаторії в селі Верхнє Гусне; проведення вуличного освітлення в селах Верхнє Гусне, Нижнє Гусне.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*