Робоча поїздка голови райдержадміністрації Олександра Лабецького по населених пунктах району

images (1)Найболючіші питання громади в селі- це стан доріг та придбання комп’ютерів . Про це та інше говорили мешканці села Шандровець на зустрічі з головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким, що відбулася 18 листопада.

Проблемні питання, за результатами зустрічі голови райдержадміністрації з жителями:

  1. Необхідно гравію (щебеню) для підсипки дороги на території Шандровецької сільської ради?

Шляхи вирішення: Філії «Турківський райавтодор» завести 12 м. куб гравію (щебеню) для підсипки дороги на території Шандровецької сільської ради доріг.

  1. Потреба у придбанні комп’ютерів для Шандровецького НВК та підключення їх до Інтернету (підчас уроків за одним столом сидять по 4 учні)?

Шляхи вирішення: Відділу освіти райдержадміністрації передбачити кошти у бюджеті наступного року на придбання комп’ютерної техніки для Шандровецького НВК та підключення їх до Інтернету.

 

  1. Потреба у заміні вікон для Шандровецького НВК та заміні системи опалення ( температура в класних кімнатах взимку не піднімається вище +5 градусів за Цельсієм?

Шляхи вирішення: Відділу освіти райдержадміністрації передбачити кошти у бюджеті наступного року для заміни вікон та заміни системи опалення Шандровецького НВК.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*