Робоча поїздка голови райдержадміністрації Олександра Лабецького

6398742358888

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 30 травня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в таких населених пунктах: с. Верхнє, с. Нижнє, с.Яворів Верхненської сільської ради. За участю сільського голови та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для сіл, які входять до цієї сільської ради. Звертаючись до жителів, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації  проінформував   присутніх про основні завдання над  вирішенням яких  працюють   місцеві органи влади. Керівник району наголосив, що постійно   відкритий для спілкування з мешканцями  району.

Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема: щодо заповнення вакансії амбулаторії сімейного лікаря в с.Верхнє; ремонт дороги Верхнє – Нижнє та ін..

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*