Робоча нарада з питань проведення Всеукраїнської акції – флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди»

У вівторок, 25 вересня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Манюх, представників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з питань проведення 28 вересня на майдані Шевченка в місті Турка Всеукраїнської акції – флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, які очікують на усиновлення. На нараді обговорено організаційні питання щодо даного заходу.

До флешмобу запрошено представників закладів, установ, громадських та благодійних організацій, усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів та всіх небайдужих жителів міста та гостей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*