Робоча комісія ОДА спільно з громадськими організаціями перевірить всі підприємства, які скидають свої каналізаційні стоки в мережу Львова

6ce32f1222f08d3d864084715d8651fd096f0c0d (1)

Інвентаризувати всі львівські підприємства – потенційні забруднювачі міських каналізаційних мереж, а також перевірити наявність гідрозатворів на дощоприймачах запропонував директор департаменту ЖКГ Львівської обласної державної адміністрації Андрій Ільків під час наради з питань  усунення неприємного запаху у Львові.

Він наголосив: «щодо з’ясування причин та боротьбою зі смородом у Львові,  починаючи з 2012 року, було створено багато комісій, але результату вони не дають. Наше бачення таке, що до вирішення цієї проблеми потрібно максимально залучити громадські організації і мешканців Львова. Сморід докучає кожному із нас».

За словами Андрія Ільківа, проблему треба вирішувати крок за кроком і розпочинати з інвентаризації. За даними ЛКП «Львівкодоканал», у Львові є 43 підприємства – забруднювачі, але насправді, якщо перевірити, то їх у місті буде більше.

«Якщо ми разом з громадою проведемо інвентаризацію підприємств, які працюють у Львові і скидають свої каналізаційні стоки в мережу міста, то ми знайдемо ще більше таких підприємств, які працюють без відповідної технічної  документації, а отже  з порушенням чинного законодавства.

Це дасть можливість «Львівводоканалу»  у десятки разів збільшити надходження коштів за понаднормові скиди в міську каналізацію. В подальшому ці кошти можна буде залучити до виконання інших заходів, що потребують фінансового вливання», – зазначив директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Андрій Ільків.

Нагадаю, на початку липня розпорядженням голови Львівської ОДА Ірини Сех було створено робочу комісію з перевірки виконання заходів щодо усунення причин неприємного запаху у м. Львові.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*