Робоча група Комітету регіонів ЄС-Україна з питань децентралізації провела засідання на Львівщині

У місті Хирів на Львівщині відбулось третє засідання робочої групи Комітету регіонів ЄС – Україна щодо децентралізації.

Разом із представниками обласної влади Львівщини європейські експерти провели робочу зустріч та обговорення розвитку реформ та децентралізації в Україні.

Участь у засіданні та дискусіях взяли Маркку  Марккула – представник Комітету регіонів ЄС, Андреас Кіфер – генеральний секретар Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, В’ячеслав Негода – Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Олег Синютка – голова Львівської обдержадміністрації, Олександр Ганущин – голова Львівської облради.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки така зустріч має позитивні наслідки як для області так для України загалом. Завдяки таким обговоренням Рада Європи має об’єктивний погляд на процеси децентралізації.

“Ця зустріч, що відбувається на Львівщині, це додаткові можливості для області, як першого великого регіону на межі ЄС та України. Це вияв довіри до тих процесів та реформ, що відбуваються в Україні. У нас є великі сподівання бути першим регіоном, що найшвидше впроваджує реформи та має найкращу співпрацю з ЄС”, – зазначив Олег Синютка.

За словами президента Комітету регіонів ЄС Маркку Марккула, Рада Європи має великі плани щодо процесу децентралізації в Україні.

“Європа покладає великі надії на Україну, бо ми бачимо потужні зміни через реформи. Надалі ми через семінари, круглі столи та обговорення будемо впроваджувати розвиток місцевих громад та подальшу демократію в суспільстві”, – зазначив Маркку Марккула.

Зокрема, за словами Маркку Марккула, потрібно особливу увагу разом із процесом децентралізації звернути й на реформування сфери освіти та медицини.

За результатами засідання, що відбулось у місті Хирів експерти розробили план подальшої співпраці на найближчі 3 роки .

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*