Робітничі професії – найзатребуваніші на ринку праці

Робітничі професії залишаються найзатребуванішими на ринку праці. Про це сьогодні, 21 серпня, у межах обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Професійно-технічна освіта – це надзвичайно важливе питання в контексті освіти. Питання, яке мультиплікується тим, що 72% суб’єктів господарювання, роботодавців заявляють про нестачу кадрів з професійно-технічною освітою, – зазначив Роман Филипів. – Ринок праці потребує кваліфікованих робітничих кадрів. Сьогодні на Львівщині функціонує більше 50 закладів професійно-технічної освіти, які готують фахівців у різних сферах. У цьому контексті у першу чергу ми повинні говорити про регіональне замовлення».

За словами Романа Филипіва, цього річ зменшили замовлення на підготовку агентів з туризму – з 246 до 100 осіб та обліковців – з 154 до 90.

Натомість, збільшили замовлення оператор верстатів з програмним керуванням – з 178 до 440 осіб, водіїв – з 545 до 880 осіб, слюсарів – з 904 до 1040 осіб. На 151 одиницю збільшили замовлення електромонтерів та на 600 – кравців.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*