Рівень зареєстрованого безробіття в області зменшується

234ea69beaПро це повідомив заступник начальника департаменту соціального захисту населення Іван Сорока під час прес-конференції щодо реалізації у регіонах нових завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік. Зокрема, Іван Сорока розповів, що в Львівській області питання створення нових робочих місць є дуже важливим і цього року буде створено близько 50 тис. нових робочих місць. «Найбільше нових робочих місць створено в галузі торгівлі, промисловості та сільського господарства. –  зазначив заступник начальника департаменту соціального захисту населення та додав, що здебільшого працевлаштовують мешканців в Яворівському, Пустомитівському, Жовківському та Радехівському районах, а також в м. Дрогобич та м. Львів.

Також І.Сорока поінформував, що відповідно до завдань Президента України в 2014 році заплановано створити 49,5 тис нових робочих місць в області.

Своєю чергою перший заступник директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іващук сказала, що цього року до центру зайнятості звернулось більше 12 тис роботодавців і було відкрито близько 63 тис вакансій.

«Служба зайнятості в поточному році сприяла і підприємницькій діяльності безробітних. 697 громадянам виплатили одноразову допомогу з безробіття для започаткування підприємницької діяльності, серед них – 114 розпочали бізнес в галузі сільськогосподарського виробництва, – повідомила  О.Іващук. –  Новим видом соціальної діяльності служби зайнятості є надання ваучерів особам, яким виповнилося більше 45 років, для підвищення кваліфікації та перекваліфікації. Цього року видано більше 900 таких ваучерів», – розповіла перший заступник директора Львівського обласного центру зайнятості.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*