Рівень виконання програми розвитку фізичної культури та спорту розглянули на комісії

Стан виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року розглянули під час сьогоднішнього засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Керівник управління фізичної культури Львівської ОДА Роман Хім’як поінформував членів комісії про рівень реалізації програми та наголосив на важливості фінансового заохочення спортсменів.

«Найкращі спортсмени отримують грошові винагороди за результатами участі у турнірах. Такі виплати за рахунок коштів обласного бюджету ми спромоглися організувати також для тренерів. Однак хотілося би збільшити фінансовий ресурс для адаптивної фізичної культури: системи «Інваспорту» та активних учасників АТО. На тестування цього року до Ігор Нескорених Львівщина делегувала 44 бійця. Варто також наголосити, що усі бази, з якими ми працюємо, для тренувань бійцям надають свої басейни, стрільбища, спортзали абсолютно безкоштовно», – наголосив Роман Хім’як.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко наголосив на позитивному рівні виконання програми та висловив пропозицію щодо напрацювання нових напрямів фінансування.

«Зауважень до виконання програм немає. Рівень фінансування програми сягає 95%, тож є підстави стверджувати, що виконання програми до кінця року становитиме 100%.  Тепер ми спільно маємо напрацювати над напрямами використання коштів у наступному році та скерувати план дій на профільну комісію», – зазанчив Іван Собко.

В межах засідання розглянули також питання фінансування будівництва міні – футбольного поля зі штучним покриттям в с. Сопошин, Жовківського району та можливості передбачити кошти на фінансування витрат, пов’язаних з наданням та обслуговуванням кредитів в межах сприяння молодіжному житловому  будівництву.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*