Рівень доступності дітей до знань у сільській та міській школах має бути однаковим, – голова Львівської ОДА

IMG_42021

Сьогодні, 22 травня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук, здійснив робочу поїздку у Перемишлянський район, під час якої оглянув Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ» у с.Кореличі.

Школа розрахована на 192 учні, а її будівництво було розпочато ще у 1990 році. Нагальним питанням на сьогодні залишається облаштування зовнішніх мереж та споруди водопостачання і каналізації.

Оглянувши цей навчально-виховний комплекс, голова Львівської ОДА наголосив на необхідності якомога швидшого вирішення проблем, що вже довгий час існують у школі. На його думку, для того, щоб забезпечити достойні умови для навчання дітей, потрібно діяти спільно обласній державній адміністрації та обласній раді, адже вирішити ці питання лише на районному рівні не можливо.

 

«Ідея спорудження цієї школи була досить хорошою, адже планувалось будівництво навчального закладу із власним спортзалом, басейном та якісними умовами для навчання. Однак, свого часу цього не було зроблено і на сьогоднішній день використовується лише частина шкільних приміщень. Але перспективи та можливості для розширення навчання тут є. Також є вагома проблема щодо організації водопостачання, водовідведення та каналізування цієї школи, адже інакше ми не зможемо забезпечити достойні умови для її учнів та вчителів. Дивно, чому упродовж стількох років це питання не вирішувалось. Тому, звичайно, обласній державній адміністрації спільно з обласною радою доведеться допомогти для того, щоб відшукати необхідні кошти», – прокоментував очільник Львівщини.

«Говорячи про те, які умови на сьогодні є у селі, що варто здійснити, щоб забезпечити виконання соціальних ініціатив Президента України, нам слід пам’ятати, що сільські діти, переходячи у доросле життя, повинні мати достойний культурно-освітній рівень. Саме тому рівень доступності дітей до знань у сільській та міській школах має бути однаковим, а не різнитись в рази», – додав Віктор Шемчук.

Також в рамках робочої поїздки у Пустомитівський район керівник області здійснив огляд стаціонарного відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для постійного проживання одиноких пристарілих громадян, що у с.Кореличі. Він ознайомився з умовами перебування літніх людей у цьому закладі, завітав до лікувального корпусу, харчоблоку та оглянув котельну. Окремо також зазначимо, що даний заклад створений у 2000 році на базі колишнього неврологічного відділення центральної лікарні. У лікувальному корпусі з 10 кімнат проживають 29 осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*