Рішенням Уряду на Львівщині буде 7 районів та 73 ОТГ

Сьогодні, 12 червня, на позачерговому засіданні Уряду розглянули питання формування районів, що стало завершенням основного етапу адміністративно-територіальної реформи.

«Це одна з найбільш важливих і найбільш успішних реформ. Ця реформа також одна з найбільш зрозумілих та підтримуваних людьми, тому вона має бути завершена цього року. Ми маємо в жовтні, як і заплановано, провести місцеві вибори за новим адміністративним поділом, щоб країна могла рухатися далі в частині покращення сервісу держави для громадян. Гальмувати та затягувати процес не можна. Реформа, в першу чергу, робиться для людей задля їхнього комфорту», – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За підсумками засідання Кабінет міністрів затвердив список із 129 районів в Україні.

Зокрема, на Львівщині передбачено функціонування 7 районів та 73 ОТГ. Це Львівський, Яворівський, Червоноградський, Дрогобицький, Самбірський, Золочівський та Стрийський райони.

«Побудова базового та субрегіонального рівня стала викликом для держави і для львів‘ян зокрема. Довгий шлях в 5-ть років пройдено. Проте, об‘єднання зусиль експертів, громадськості, депутатських корпусів та урядовців не були марними. Зрозуміло, що дискусійні моменти були і будуть завжди. Наше ж завдання думати про те, як область розвиватиметься надалі, як органи держави і органи самоврядування реалізовуватимуть свої повноваження, як надаватимуться ті чи інші соціальні та адміністративні послуги»,- прокоментував директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Також в межах засідання, Глава Уряду наголосив, що дуже важливо продовжити обговорювати зміни до Конституції в частині децентралізації.

«Таке публічне обговорення має узгодити всі спірні питання та максимально врахувати принципи Європейської хартії місцевого самоврядування», – переконаний Денис Шмигаль.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*