Рішенням сесії виділили додатковий фінансовий ресурс на Програму капітального будівництва

Рішенням сесії внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік у частині Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.

Зокрема, зміни передбачають перерозподіл коштів у сумі 14477,596 тис грн та виділення додаткових коштів у сумі 8429,638 тис грн на об’єкти у рамках  реалізації Програми капітального будівництва.

Вивільнені кошти та додатково виділені спрямували на реалізацію 47 проектів, серед яких 33 будуть пусковими у 2019 році.

«Знімаються дрібні кошти по об’єктах, де роботи на завершальних стадіях. Серед Найбільших об’єктів басейн у Сокалі, реконструкція міської лікарні у Красному, будівництво лікувального комплексу у Миколаєві. Перерозподілити кошти буде конструктивним рішенням», – зазначила т.в.о. директора департаменту економічної політики Марта Бухтіярова.

За допомогою фінансового ресурсу збільшать відсоток будівельної готовності таких об’єктів як «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Суховоля Городоцького району Львівської області (коригування)» – дофінансування 1 100 тис грн та «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  в с.Либохора Турківського району Львівської області – дофінансування 3 400 тис грн.

Також планують запустити садочок у м. Новий Калинів, який забезпечить дошкільною освітою 140 дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*