Рішенням сесії внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення

Сьогодні, 29 жовтня, депутати Львівської обласної ради проголосували за внесення змін до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів обласного бюджету на 2019 рік.

Як розповів в межах сесії перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський програмою передбачено фінансування 132 об’єктів на загальну суму понад 164 мільйони. Із цього фінансового ресурсу профінансовано 100 мільйонів.

«Станом на сьогодні ми маємо 50 % виконання робіт, касові видатки йдуть. В пропозиціях обговорених на бюджетній комісії, йдеться про зняття коштів  з об’єктів виключно там, де немає підписаної угоди, де не пройшли торги, та де є коригування проектно-кошторисної документації оскільки під час будівельних робіт виникли додаткові роботи, або де тривають судові слідства. Це стосується 7 об’єктів. Окрім того, 3 об’єкти за результатами виконаних робіт мають незначну економію в сумі 113 тисяч гривень»,-  розповів Василь Лозинський.

Відтак, майже 2 мільйони вилучили із реставрації Собору Юра у Львові, 1 мільйон грн – із виготовлення ПКД будівництва корпусу дитячої онкології, 1 мільйон грн вилучили із реконструкції даху будівлі прокуратури та інших об’єктів та інші.

Відтак, кошти перексерували на дофінансування пускових 12 об’єктів, що фінансуються за кошти Програми. Зокрема, додаткових 600 тисяч гривень скерували на реконструкцію Західноукраїнського дитячого медичного центру, понад 300 тисяч на облаштування музею Кирила Трильовського на Золочівщині. Також фінансовий ресурс скерували на реконструкцію фасаду ДНЗ № 6 «Теремок» у м. Трускавець, реконструкцію з використанням енергоефективних технологій лікарської амбулаторії сімейної медицини с. Кунин Жовківського району, реконструкцію Народного дому с. Перегноїв Золочівського району, Народного дому с. Тучне Перемишлянського району тощо.

Окрім того, додатково збільшили капітальні видатки на ремонт пологового відділення обласної клінічної лікарні на 850 тис грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*