Рік тому на Львівщині створили національний природний парк «Бойківщина»

11 квітня минулоріч скарбниця природнозаповідних територій Львівщини поповнилася національним природним парком, саме у цей день було підписано Указ Президента України «Про створення національного природного парку «Бойківщина» площею 12240 га, 10623 з яких – надано національному природному парку у постійне користування.

НПП «Бойківщина» – наймасштабніший об’єкт природно-заповідного фонду Львівщини, який створено протягом останнього десятиліття.

НПП «Бойківщина» – це парк, який розташований у Турківському районі, а його територія вирізняється високим рівнем біотичного різноманіття та відіграє визначальну роль у межах головного Європейського вододілу в басейнах р.Стрий та р.Дністер, ці території вже давно стали домівками для багатьох видів рослин і тварин, які сьогодні рідкісні у Європі, серед яких баранець звичайний, аконіт опушеноплодий, лунарія оживаюча, чина гладенька та інші.

НПП «Бойківшина» – це парк, який сприятиме розвитку рекреації та туризму Львівщини, бо межує з НПП «Сколівські Бескиди» та включає частину територій РЛП «Надсянський», а в його межах наявні пам’ятки історії та культури історичного регіону, де споконвіку проживали бойки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*