Результати перевірки: техніка, пісок і сіль на зиму є

На Львівщині проінспектували готовність дорожніх господарств до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років. Зокрема, з початку жовтня перевірки відбулись в усіх філіях ДП “Львівський облавтодор”, ПП ”Львівдах”, а також ТзОВ ”Mагістраль”, ”АВАКС ПРОФ” та ”Техно-Буд-Центр”, які мають угоди на експлуатаційне утримання автомобільних доріг.

Про це у вівторок, 13 жовтня, йшлось на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

“Під час перевірок основну увагу було зосереджено на наявності посипних матеріалів для доріг, пального, а також готовності спеціалізованої техніки до роботи у зимовий період”, – розповіла заступник голови ОДА Ірина Гримак.

За її словами, очисна та піскорозкидувальна техніка у підприємств перебуває у задовільному стані та, загалом, готова до дій в умовах осінньо-зимового періоду. “З усієї техніки, якою володіють обстежені дорожні господарства, лише кілька одиниць несправні та потребують поточного ремонту, або заміни автомобільних шин”, – пояснила Ірина Гримак.

Відтак, кожному підприємству надано перелік зауважень, виявлених під час перевірок. Дорожні господарства зобов’язались усунути вказані недоліки упродовж двох тижнів.

Нагадаємо, що дорожників спільно інспектували представники Державтоінспекції, Служби автомобільних доріг, Укртрансінспекції та Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*