Резервісти та їхні родини отримають пільги

У Законі № 1080-VIII від 12.04.2016 р. передбачено, що пенсійне забезпечення резервістів, які стали інвалідами внаслідок виконання обов’язків військової служби у військовому резерві формувань під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, і членів сімей резервістів, які загинули з тих самих причин, здійснюється в порядку та на умовах, визначених у законодавстві для військовослужбовців відповідних посад і членів їхніх родин.

Відповідно до Закону, службу у військовому резерві під час особистої участі в антитерористичній операції чи забезпечення її проведення зараховуватимуть до вислуги років для призначення пенсії.

Окрім того інвалідів  I і II групи, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії , каліцтва чи захворювання, пов’язаних із виконанням обов’язків служби у військовому резерві військових формувань під час безпосередньої участі в антитиреростичній операції, забезпечення її проведення, вважають ветеранами військової служби.

Положення цього Закону поширюються на резервістів, які безпосередньо брали ( беруть) участь в антитерористичній операції, після набуття чинності Указу Президента України від 14.04.2014 р. № 405 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України».»

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*