«Репід-Трайден-2014» проводить День високоповажних гостей та преси

DSC_3344

Очільник області планує завтра взяти участь в заходах, запланованих в рамках проведення українсько-американських тактичних навчань «Репід-Трайден-2014».

Про це йшлося 18 вересня під час зустрічі  т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського з начальником Академії сухопутних військ України імені Петра Сагайдачного, генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком.

19 вересня за програмою проведення Дня високоповажних гостей та преси передбачено огляд інфраструктури та спостереження за проведенням навчань. Крім того, відбудуться зустрічі з іноземними делегаціями та спілкування  з пресою, а в Академії сухопутних військ гості зможуть ознайомитись з навчально-матеріальною базою військового навчального закладу.

Нагадаємо, що на Львівщині тривають українсько-американські навчання на різних ділянках військового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ. Під час практичних занять використовується майже 700 одиниць зброї та понад 150 військових автомобілів і бойових машин. Загалом у навчанні беруть участь майже 1200 військовослужбовців. Найбільша група – українська: майже 600 офіцерів та курсантів Академії сухопутних військ, морської піхоти та Національної гвардії України. Серед закордонних учасників найбільша група від армії США – майже 200 осіб.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*