Рейтинг районів Львівщини: лідирує Пустомитівщина та Стрийщина

За підсумками 2015 року у рейтингу міст лідирують Львів та Моршин, а  у рейтингу районів – Пустомитівський, Стрийський та Кам’янко-Бузький. Аутсайдерами за підсумками року є Дрогобицький, Старосамбірський та Самбірський райони та міста Червоноград та Дрогобич.

Про це йшлося у п’ятницю, 5 лютого, під час наради голови облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

За словами в.о. директора департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Валентини Москаленко, під час рейтингової оцінки враховувалися такі показники як економічна ефективність, обсяги інвестиції та будівництва, а також кількість зданого в експлуатацію житла. Окрім цього, враховували такий показник як зайнятість населення, їх прибутки та борги зі зарплати. Також серед критеріїв оцінки – обсяги та динаміка ключових податків та частка протермінованих звернень на лінію 112.

“Всі показники рейтингу ми розбили на тематичні групи. Майже всі показники є парними: з одного боку відображають  номінальні обсяги, з іншого – динаміку. Це дає шанс районам, які не мають великої виробничої або іншої ресурсної бази компенсувати маленькі обсяги динамічним зростанням”, – зазначила Валентина Москаленко.

Під час наради керівник області наголосив, що слід якісно покращити рейтингову оцінку, включивши в існуючі показники облік підприємств, які не входять в коло статистичного спостереження, при цьому успішно працюють на території області

Окрім цього, на нараді підсумували надходження податків до місцевих бюджетів. Зокрема відзначили, що Львівщина займає високі позиції серед регіонів України за показниками бюджетних надходжень. Серед районів області найбільше бюджетних надходжень на одиницю населення мали Стрийський та Пустомитівський райони, серед міст обласного значення – Львів та Моршин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*