Регіональний план – наступний етап реформи деінституціалізації: у Києві відбулась нарада

Сьогодні, 11 травня, представники Львівської ОДА беруть участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Стратегічне планування реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на регіональному рівні».

Представники відповідальних за реформу структур обласної адміністрації та громадські організації, що залучені до роботи Міжвідомчої робочої групи з питань реформи, упродовж  двох днів будуть знайомитись з методологією напрацювання регіонального плану реформи деінституціалізації. Цей документ стане дорожньою картою впровадження реформи на Львівщині.

«Важливо усвідомити одне: ця реформа – це не про інтернати, не про приміщення, не про закриття. Ця реформа – про і для дітей, які з тих чи інших причин не можуть проживати в сім’ї» – зазначив  Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Одним із важливих елементів реформи є працівники, що зможуть надавати послуги в умовах нової системи. Саме про їх навчання та виховання говоритимуть  упродовж  23-24 травня у Львові на IV Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*