“Реалізуй себе у владі”: п’ятьох випускників програми працевлаштували у Львівській ОДА

Сьогодні, 12 лютого, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив сертифікати 24 стажерам, які пройшли навчання в облдержадміністрації впродовж другого півріччя за програмою “Реалізуй себе у владі”.

П’ятьох випускників працевлаштували  у структурних підрозділах  облдержадміністрації.

“Участь у програмі “Реалізуй себе у владі” – це  хороша можливість для саморозвитку та побудови вашої кар’єри. Пам’ятайте, що працювати державним службовцем  – це  означає нести велику відповідальність перед людьми.  Зичимо вам нових досягнень, показуйте високі результати у своїй подальшій діяльності, адже розумна молодь формує  успішну державу”, – зазначив Іван Собко.

Випускники програми стажувались у департаменті внутрішньої та інформаційної політики, юридичному управлінні,  департаменті з питань культури, релігій та національностей,  департаменті економічної політики та інших структурних підрозділах облдержадміністрації.

Зазначимо, детальну інформацію про участь у проекті стажування молоді у Львівській ОДА  можна дізнатись за номером: (032) 299 -91-12, або звернувшись у каб.221 за адресою вул. Винниченка, 18.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*