Реалізацію можливостей культурної спадщини Львівщини представили на засіданні депутатів Верховної Ради України та Сейму Республіки Польща

vidbulosya_zasidannya_klubu_rozvitku_yakosti_organiv_miscevogo_samovryaduvannya

10 червня представники департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Комісії Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму.

Темою засідання було «Використання та захист об’єктів культурної спадщини України та Польщі з туристичною метою», яке проводилось у м. Збаражі Тернопільської області.

Під час засідання відбулась низка презентацій та доповідей про актуальний стан справ у сфері збереження та використання культурної спадщини України та Польщі, а також шляхи адаптації культурної спадщини до потреб туризму.

Так, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Оксана Погорілко виголосила доповідь на тему «Реалізація можливостей культурної спадщини для розвитку туризму на Львівщині», у якій акцентувала увагу на унікальні пам’ятки історико-архітектурної, культурної та духовної спадщини Львівщини, зокрема, дерев’яну сакральну архітектуру та скульптуру,  замки, палаци, народні обряди і традиції, що стали туристичними візитівками Львівщини.

За результатами засідання прийнято низку рекомендаційних рішень, спрямованих на покращення ситуації із охороною об’єктів культурної спадщини. Зокрема, наголошено на необхідності запровадження цілісної системи охорони таких об’єктів, проведення інвентаризації та паспортизації пам’яток архітектурної спадщини шляхом створення єдиного Державного реєстру, забезпечення функціонування ефективного механізму продажу чи передачі зазначених об’єктів в довгострокову оренду.

Зазначимо, спільне засідання депутатів Верховної Ради України та Сейму Республіки Польща створило сприятливий простір для обміну досвідом, пошуку партнерів,  налагодження співпраці в сфері збереження та використання культурної  спадщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*