Реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для гіпертоніків продовжується

22 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань реалізації в районі пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Учасники засідання розглянули та обговорили питання щодо стану проекту в районі, діяльності аптечної мережі в умовах впровадження пілотного проекту, стану забезпечення аптечних закладів Турківщини лікарськими засобами для лікування хворих на гіпертонію.

Як зазначалося, робота медичної та фармацевтичної галузей району спрямована на виконання соціальної ініціативи Президента України щодо європейського підходу забезпечення населення лікарськими засобами від артеріальної гіпертензії.

Головною метою пілотного проекту, який складається з двох етапів, є забезпечення повноцінного лікування хворих на гіпертонічну хворобу, особливо соціально незахищених категорій населення України.

Серед медичних, фармацевтичних працівників продовжується роз’яснювальна робота щодо взаємозаміни лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в межах міжнародної непатентованої назви. З метою інформування населення в лікувально-профілактичних та аптечних закладах району розміщені інформаційні матеріали з питань запровадження референтних цін на лікарські засоби для гіпертоніків.

Відтепер хворі на гіпертонічну хворобу зможуть купити ліки зі знижкою майже у всіх аптеках  району.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*